Galatasaray
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galatasaray

ULTRASLANIN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Enes
Adım Adım Finale Vote_lcapAdım Adım Finale I_voting_barAdım Adım Finale Vote_rcap 
üMRaNN
Adım Adım Finale Vote_lcapAdım Adım Finale I_voting_barAdım Adım Finale Vote_rcap 
OlUMuNeBjK
aRrdAakoLliqq
Sertac
NeTKoLiK
SaRSIK
Reklam Alanı
Sitemize Reklam vermek için msn adresimi ekleyin.

Adım Adım Finale

YazarMesaj
Enes
Administratör
Administratör
Enes

Ruh Hali : Adım Adım Finale Tehlik10
Tuttuğu Takım : Adım Adım Finale 1446
Kişisel İleti : Kişisel Neyimiz Varmışki Girelim

Rep Sistemi
Aktiflik:
Adım Adım Finale Left_bar_bleue1000/1000Adım Adım Finale Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Başarı Puanı:
Adım Adım Finale Left_bar_bleue1000/1000Adım Adım Finale Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Güçlülük:
Adım Adım Finale Left_bar_bleue500/500Adım Adım Finale Empty_bar_bleue  (500/500)

Adım Adım Finale Empty
MesajKonu: Adım Adım Finale   Adım Adım Finale EmptyPaz 5 Ekim - 10:15

Adım Adım Finale Baros006_0410

Adım adım finale

Galatasarayımıza imza attığında hakkında "Mateja Kezman gibi olur" yorumları yapılan ancak sarı-kırmızılı forma altındaki gol sayısını bir anda 7'ye çıkaran Çek yıldızımız Milan Baros, oldukça mutlu günler yaşadığını dile getirdi. Bellinzona ile oynanan rövanş karşılaşmasında da penaltıdan ağları sarsan Çek forvet yaptığı açıklamada, "Gol atmak bir forvet için en önemli olay. Ancak takımımın kazanması beni daha da mutlu ediyor. Artık sürekli kazanmaya başladık; kazandıkça mutlu oluyorum. Hedefimiz UEFA Kupası'nda final oynamak ve kazanmak. Finale daha çok var ama önemli olan buna inanmak" ifadesini kullandı.

"YÖNETİM DE İSTİYOR"
Galatasaray yönetiminin de 2009 yılında Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak UEFA Kupası finalini hedeflediğini belirten Milan Baros, "Yöneticilerimizle ne zaman sohbet etsem UEFA Kupası finalinden bahsediyorlar. En az yönetim ve taraftarlar kadar biz de bu hedefe ulaşmayı istiyoruz. Liverpool formasıyla İstanbul'da bir Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşadım. İstanbul'da UEFA Kupası zaferi yaşarsam çok mutlu olurum" şeklinde konuştu.
http://gs1905.forumotion.co.uk

Adım Adım Finale
1 sayfadaki 1 sayfası