Galatasaray
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galatasaray

ULTRASLANIN BULUŞMA NOKTASI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Enes
Görev Yerim Önemli Değil Vote_lcapGörev Yerim Önemli Değil I_voting_barGörev Yerim Önemli Değil Vote_rcap 
üMRaNN
Görev Yerim Önemli Değil Vote_lcapGörev Yerim Önemli Değil I_voting_barGörev Yerim Önemli Değil Vote_rcap 
OlUMuNeBjK
aRrdAakoLliqq
Sertac
NeTKoLiK
SaRSIK
Reklam Alanı
Sitemize Reklam vermek için msn adresimi ekleyin.

Görev Yerim Önemli Değil

YazarMesaj
Enes
Administratör
Administratör
Enes

Ruh Hali : Görev Yerim Önemli Değil Tehlik10
Tuttuğu Takım : Görev Yerim Önemli Değil 1446
Kişisel İleti : Kişisel Neyimiz Varmışki Girelim

Rep Sistemi
Aktiflik:
Görev Yerim Önemli Değil Left_bar_bleue1000/1000Görev Yerim Önemli Değil Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Başarı Puanı:
Görev Yerim Önemli Değil Left_bar_bleue1000/1000Görev Yerim Önemli Değil Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Güçlülük:
Görev Yerim Önemli Değil Left_bar_bleue500/500Görev Yerim Önemli Değil Empty_bar_bleue  (500/500)

Görev Yerim Önemli Değil Empty
MesajKonu: Görev Yerim Önemli Değil   Görev Yerim Önemli Değil EmptyPaz 5 Ekim - 10:12

Görev Yerim Önemli Değil Hakanbalta002_0410

Galatasarayımızda ligdeki Konyaspor ve UEFA Kupası'ndaki Bellinzona maçlarına klasik olarak sol kanatta başlayan ancak ilerleyen dakikalarda ön libero olarak ter döken Hakan Balta, "Her yerde oynarım" dedi. Nerede görev yaptığının önemli olmadığını ve sahada olmasının kendisini mutlu ettiğini belirten Hakan Balta, "Michael Skibbe beni nerede oynatırsa oynatsın önemli değil. Önemli olan Galatasaray'ın başarısı için sahada mücadele etmem. Benim asıl yerim sol kanat. Ama orta sahanın ortasında da oynayabilirim" ifadesini kullandı.
Kaynak: Sabah
http://gs1905.forumotion.co.uk

Görev Yerim Önemli Değil
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kewell'ın hastalığı bulaşıcı değil"